Ligota-Panewniki

Ligota-Panewniki

Zapraszamy na otwarte spotkania dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tej edycji Budżet Obywatelski w Katowicach.

Przyjdź i zmień swoje otoczenie na lepsze! Wstęp bezpłatny!

Podczas spotkania specjaliści przedstawią najważniejsze informacje dotyczące budżetu obywatelskiego, mechanizmu jego działania, tegorocznego regulaminu, a przede wszystkim krok po kroku wyjaśnią punkty formularza. Na koniec odpowiedzą na pytania.

14.05.2019 / 17.00 / Ligota-Panewniki / Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, filia numer 7 / ulica Franciszkańska 25

Zapraszamy na otwarte spotkanie dla rad rodziców, podczas których można się dowiedzieć, co rodzice mogą zrobić, by zmienić na lepsze rzeczywistość swojego najbliższego otoczenia:

28.03.2019 / 17.30 / Szkoła Podstawowa nr 64 im. Ratowników Górskich / ul. Medyków 27 Katowice

W 2018 roku spotkaliśmy się z Radą Jednostki Pomocniczej Ligota-Panewniki, by wspólnie porozmawiać o dzielnicy, a przede wszystkim, żeby przeprowadzić szkolenia podnoszące wiedzę i kompetencję ich członków w zakresie tworzenia projektów. Chcieliśmy także jeszcze bardziej zmotywować radne i radnych do działania na rzecz rozwoju dzielnicy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.