Janów – Nikiszowiec

Janów – Nikiszowiec

LIDERZY

W październiku 2019 roku spotkaliśmy się z liderami Janowa-Nikiszowca, podczas którego przeprowadzone zostały warsztaty wydobywcze. Była to także okazja do poznania się i integracji wewnątrz każdej dzielnicy. Chcieliśmy zmotywować liderów do wspólnego działania na rzecz wybranego miejsca.

Zapraszamy na otwarte spotkania Rad Rodziców z dzielnicy! Widzimy się 5.11.2019 o 18.00 w Szkole Podstawowej nr 53 im. S. Żeromskiego, plac Wyzwolenia 18. Udział całkowicie bezpłatny! Porozmawiajmy o tym, co rodzice mogą zrobić, by zmienić na lepsze rzeczywistość swojego najbliższego otoczenia.

W maju 2019 roku odbyły się otwarte spotkania dla wszystkich, którzy chcieli spróbować sił w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Katowicach. Dzięki temu dowiedzieli się, jak złożyć wniosek i zmienić swoje otoczenie na lepsze.

We wrześniu 2019 roku zaprosiliśmy na Giełdę Projektu do Budżetu Obywatelskiego do Strefy Centralnej, gdzie można było zaprezentować swój projekt, a także podzielić się uwagami nt. Budżetu Obywatelskiego.

W 2018 roku spotkaliśmy się z Radą Jednostki Pomocniczej Janów – Nikiszowiec, by wspólnie porozmawiać o dzielnicy, a przede wszystkim, żeby przeprowadzić szkolenia podnoszące wiedzę i kompetencję ich członków w zakresie tworzenia projektów. Chcieliśmy także jeszcze bardziej zmotywować radne i radnych do działania na rzecz rozwoju dzielnicy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.