Brynów – Osiedle Zgrzebnioka

Brynów – Osiedle Zgrzebnioka

LIDERZY

W październiku 2019 roku spotkaliśmy się z liderami osiedla Brynowa (Osiedle Zgrzebnioka), podczas którego przeprowadzone zostały warsztaty wydobywcze. Była to także okazja do poznania się i integracji wewnątrz każdej dzielnicy. Chcieliśmy zmotywować liderów do wspólnego działania na rzecz wybranego miejsca.

W maju 2019 roku odbyły się otwarte spotkania dla wszystkich, którzy chcieli spróbować sił w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Katowicach. Dzięki temu dowiedzieli się, jak złożyć wniosek i zmienić swoje otoczenie na lepsze.

We wrześniu 2019 roku zaprosiliśmy na Giełdę Projektu do Budżetu Obywatelskiego do Strefy Centralnej, gdzie można było zaprezentować swój projekt, a także podzielić się uwagami nt. Budżetu Obywatelskiego.

W marcu 2019 roku spotkaliśmy się z Radami Rodziców w dzielnicy, by wspólnie porozmawiać, co rodzice mogą zrobić, by zmienić na lepsze rzeczywistość swojego najbliższego otoczenia.

W 2018 roku spotkaliśmy się z Radą Jednostki Pomocniczej Brynów – Osiedle Zgrzebnioka, by wspólnie porozmawiać o dzielnicy, a przede wszystkim, żeby przeprowadzić szkolenia podnoszące wiedzę i kompetencję ich członków w zakresie tworzenia projektów. Chcieliśmy także jeszcze bardziej zmotywować radne i radnych do działania na rzecz rozwoju dzielnicy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.